سفارش تبلیغ
صبا

محیط زیست همدان - اکوتوریسم
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

کارشناس ارشد اکو توریسم و راهنمای تورهای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به بی‌توجهی به اصطبل «مری لیلی» اظهار داشت: جایگاه ویژه‌ای به نام اکو توریسم در گردشگری وجود دارد که این نام تنها به معنی طبیعت‌گردی نیست و اکو توریسم به معنای فرهنگ بومی و محلی نیز است که در منطقه روستای ورکانه این فرهنگ بومی و محلی وجود دارد و نشان آن اصطبل مری لیلی است.

بازسازی خاصی در اصطبل مری لیلی صورت نگرفته است

«محمد سوزنچی» با بیان اینکه احیای این اصطبل باعث احیای فرهنگ بومی و محلی این منطقه خواهد شد و می‌تواند باعث توسعه گردشگری شود، گفت: متأسفانه این اصطبل رهاشده و بازسازی خاصی روی آن صورت نگرفته است.

 

برای دیدن متن کامل مصاحبه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

رونق گردشگری «ورکانه» با احیای اصطبل «مری لیلی»

 


[ دوشنبه 95/9/1 ] [ 11:51 صبح ] [ محمد سوزنچی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

از سال 84 که در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شدم، این وبلاگ را ایجاد و در هر بازه زمانی به هر اندازه که توان داشتم مطالبم را در آن می نگاشتم. از پاییز سال 89 با تحولی که در نگرشم به حوزه محیط زیست بوجود آمد. سمت و سوی وبلاگم نیز به مسئله اکوتوریسم تغییر کرد تا در اول بهمن سال 90 عنوان وبلاگم از محیط زیست همدان به محیط زیست همدان -اکوتوریسم تغییر کرد. چرا که تنها صنعت حامی محیط زیست، صنعت اکوتوریسم است. و امیدوارم که این صنعت به عنوان حامی محیط زیست بتواند از مشکلات عمده حیات بکاهد.
امکانات وب


بازدید امروز: 19
بازدید دیروز: 22
کل بازدیدها: 366980